Rejs promocyjny statkiem Elwinga z Rybiny do Kątów Rybackich

Rejs odbył się w ramach Międzynarodowego Spotkania Partnerów projektu South Coast Baltic, przygotowanego przez partnera projektu Pętlę Żuławską sp. z o.o.   

 

Statek Elwinga wypłynął z Rybiny i po podniesieniu mostu zwodzonego popłynął Szkarpawą w stronę Osłonki. Uczestnicy Międzynarodowego Spotkania Partnerów projektu South Coast Baltic pod nazwą  mieli okazję podziwiać uroki tej klasycznej żuławskiej rzeki. Elwinga zacumowała na przystani Pętli Żuławskiej w Osłonce. Przystań ta cieszy się niezmiennie największą sympatią wodniaków wypełniających ankiety i już trzykrotnie zdobyła laury na najsympatyczniejszą przystań Pętli Żuławskiej.

Uczestnicy spotkania na pokładzie ElwingiPo pobycie w Osłonce trasa rejsu wiodła przez wody Zalewu Wiślanego do Kątów Rybackich. Po zakończeniu rejsu odby ło się Święto Pętli Żuławskiej w Kątach Rybackich. Święto adresowane było do uczestników FORUM, a związane z piątą rocznicą funkcjonowania Spółki. Podczas eventu na tarasie hotelu TRISTAN wystąpił świetny zespół szantowy The Nierobers.
opr red

  • Więcej o spotkaniu Marina Quality Forum - tutaj
  • Więcej o udziale Pętli Żuławskiej w programie South Coast Baltic tutaj tutaj

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź