20-22 listopada w Szczecinie szkolenie operatorów marin w ramach projektu South Coast Baltic

Warto uczestniczyć w szkoleniu operatorów marin, organizowanym jesienią w Szczecinie w ramach projektu South Coast Baltic. W szkoleniu wezmą również udział operatorzy portów i przystani Pętli Żuławskiej.


Szkolenie w Szczecinie odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2018 roku. Szkolenie przeprowadzone będzie w języku angielskim, w ramach projektu South Coast Baltic i finansowane z programu Interreg. z ramienia Pętli Żuławskiej uczestniczyć będzie pięć osób, wydelegowanych przez operatorów naszych Marin. Samo szkolenie jest bezpłatne, uczestnicy opłacają swój dojazd,pobyt i wyżywienie.

Szkolenie prowadzić będą wykładowcy uczelni szczecińskich, w tym Akademii Morskiej w Szczecinie a także doświadczeni operatorzy miejscowych marin. Do współpracy zaproszono też operatorów marin z Niemiec i Danii, którzy również poprowadzą część zajęć. Są jeszcze wolne miejsca dla kursantów.

Zgłoszenia zainteresowanych w biurze Pętli Żuławskiej
Zostały ostatnie miejsca.
82-300 Elbląg, ul. Czerwonego Krzyża 2.
telefon: +4855 239 67 71+4855 239 67 71
email: petla.zulawska@gmail.com


Wybrane elementy
wykładów i warsztatów:

  • Marketing w marinach: działania indywidualne mariny i wspólnie z innymi podmiotami.? Znaczenie mediów społecznościowych dla rozwoju turystyki wodnej (zasady działania, możliwości wykorzystania)
  • Informacja turystyczna i jej znaczenie (jak zorganizować punkt informacji turystycznej w porcie, przepływ informacji w porcie i między portami SCB - jak powinien wyglądać i dlaczego) - warsztaty
  • Trudni klienci - jak ich obsługiwać i sobie z nimi radzić?
  • Problemy osób starszych i niepełnosprawnych w marinach - warsztaty z wykorzystaniem symulatora "podeszłego wieku"

Odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź